امداد خودرو معتبر

امداد خودرو به مجموعه خدمات امدادی گفته می ‌شود که توسط برخی افراد به کمک تجهیزات و ماشین ‌آلات پیشرفته جهت امداد رسانی به خودرو های آسیب ‌دیده ارائه می ‌شود. این مراکز در سرتاسر ایران به‌خصوص در جاده ‌های بین‌ شهری وجود داشته و به‌ صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده خدمت ‌رسانی به اتومبیل ‌ها می ‌باشند. یکی از امداد خودرو های معتبر در ایران، امداد خودرو آزمون در شهر مشهد است که دارای پرسنل و تعمیرکاران آموزش‌دیده و مجرب بوده و در تمامی نواحی شهر مشهد، به‌ صورت شبانه‌ روزی تمامی خدمات امدادی را به ماشین‌ های در راه‌ مانده ارائه می‌ دهد.

در ادامه مطالب قصد داریم با خدمات یک امداد خودرو معتبر و ویژگی هایی که این مراکز لازم است داشته باشند تا به عنوان یک امداد خودرو معتبر شتاخته شوند، آشنا شده و هر یک از این خدمات را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

خدمات یک امداد خودرو معتبر

از جمله خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو معتبر ارائه می شود عبارتند از:

 • پنچرگیری سیار

خدمات پنچرگیری سیار یکی از وظایف امداد خودروهای معتبر است که شامل پنچرگیری لاستیک ‌ها، تعویض لاستیک و یا باد لاستیک ‌های کم باد است‌. لاستیک‌ هایی که امروزه برای خودرو ها استفاده می ‌شوند، شامل دو نوع لاستیک ‌های تیوب دار و لاستیک ‌های تیوبلس است که اکثر ماشین ‌ها دارای لاستیک ‌های تیوبلس هستند و تعویض و پنچرگیری آن‌ها توسط امداد های خودرو آسان ‌تر و راحت ‌تر می ‌باشد. زمانی‌ که شما در حین رانندگی متوجه صداهای غیر عادی از چرخ ‌های اتومبیل می ‌شوید و یا احساس می‌ کنید که فرمان ماشین به یک سمت کشیده می‌ شود، این علائم از نشانه ‌های پنچری لاستیک ‌ها بوده و اگر دسترسی به تعمیرگاه و پنچرگیری را نداشتید، می‌توانید با امداد خودرو آزمون تماس گرفته و پس‌ از بیان مشکل در کمترین زمان، تکنسین‌ های این مجموعه به محل مورد نظر آمده و با بروزترین تجهیزات مشکل را برطرف می ‌نمایند.

 • مکانیک سیار

خدمات مکانیک سیار، مجموعه امداد هایی است که اگر خودرو دچار هر مشکل فنی شامل مشکلات موتوری و داخلی خودرو باشد صورت می‌ گیرد. این خدمات می ‌تواند شامل مشکلات برقی خودرو، مشکلات موتور، نقص در قطعات خودرو و غیره باشد که امداد خودروهای معتبر با دانش و تجربه خود اقدام به رفع مشکلات خودرو با پیشرفته‌ت رین تجهیزات می‌نمایند.

 • امداد باتری

مشکلات باتری اتومبیل‌ ها به ‌خصوص در فصل سرما، یکی از بزرگترین دغدغه‌ های رانندگان بوده و انتخاب و تعویض باتری ماشین یکی از اساسی‌ترین وظایف امداد خودرو هاست. تمامی باتری‌ هایی که توسط امداد خودرو آزمون استفاده می ‌شوند، همگی دارای نشان استاندارد بوده و در صورت تعویض باتری جدید با باتری کهنه، ضمانت‌ نامه اصلی کالا به مشتریان ارائه می‌شود تا رانندگان از باتری جدید آسوده‌ خاطر باشند. همچنین خدمات باتری به باتری هم جزئی از وظایف امداد های جاده ‌ای است که در صورت خرابی و از کار افتادن باتری و استارت نخوردن خودرو می‌توانید در هر کجای مشهد که باشید با امداد آزمون تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 • خدمات تعویض روغن

برخی از رانندگان اتومبیل ‌ها پیش ‌از شروع سفر و رفتن به جاده، روغن ‌های خودرو را چک نکرده و در بین راه دچار مشکل می‌شوند. بهتر است که به‌ صورت دوره ‌ای تمامی روغن ‌های ماشین مانند روغن‌ موتور، روغن ترمز و غیره چک شده و پس‌ از اطمینان از آن ‌ها سفر جاده ‌ای خود را آغاز نمایید. در صورت فراموشی و اتمام روغن در جاده نگران نباشید. امداد خودروی آزمون در اسرع وقت تکنسین‌ های خود را به محل مورد نظر فرستاده و تعمیرکاران پس‌ از بازبینی خودرو و بررسی دقیق، مشکل را برطرف می‌ نمایند.

 • سوخت‌رسانی سیار

یکی دیگر از خدمات امداد خودروهای معتبر در جاده‌ ها سوخت‌رسانی سیار است. شرکت ‌های معتبر امدادی سوخت ‌رسانی را در هر ساعتی از شبانه‌ روز و ایام تعطیل انجام داده و دارای سوخت ‌های بنزین و گازوئیل می‌ باشند که بنا بر نوع ماشین، سوخت مخصوص را استفاده می‌ کنند. سوخت هایی که در امداد خودروهای معتبر استفاده می ‌شوند، همگی خالص و استاندارد بوده و مشکلی در موتور و حرکت خودرو ایجاد نخواهند کرد.

 • خدمات قفل و سوئیچ

بدون شک برای شما هم پیش‌ آمده است که در هنگام باز کردن قفل درب ماشین، کلید درون قفل گیر کرده و می ‌شکند و یا هنگام استارت زدن، سوئیچ درون قفل گیر کرده و دچار شکستگی می ‌شود. یکی دیگر از خدمات امداد خودرو های معتبر برطرف کردن مشکلات قفل و سوئیچ اتومبیل‌ هاست که با مجهزترین تجهیزات و بدون هیچ ‌گونه آسیبی به بدنه ماشین وظیفه خود را انجام می‌ دهند.

 • حمل خودرو با کفی و یدک‌ کش

زمانی‌که خودرو در جاده روشن نشده و قادر به حرکت نمی ‌باشد و یا شرایط آب‌ و هوایی به گونه ‌ای است که تعمیر در محل امکان ‌پذیر نیست، امداد خودرو های معتبر با استفاده از یدک ‌کش و یا کفی خودرو بر مجهز و به‌روز، ماشین آسیب‌دیده را تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه حمل کرده و بدون هیچ صدمه‌ای خودرو را به مقصد می ‌رسانند.

نحوه تشخیص امداد خودرو های معتبر

اگر دقت کرده باشید در خیابان ‌ها و جاده‌ های بین‌ راهی خودرو های امدادی را مشاهده کرده اید که برای ارائه خدمات امدادی به اتومبیل‌ ها در اطراف جاده مستقر شده اند. ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که همه این امداد خودروها معتبر نبوده و ممکن است علاوه‌ بر درست نکردن ماشین و دریافت هزینه ‌ای گزاف، سبب خراب‌ تر شدن مشکلات خودرو نیز بشوند.

از این‌ رو برای تشخیص یک امداد خودرو معتبر در نظر داشته باشید که امداد خودرویی که شما با آن تماس گرفته‌ اید، باید مدت کوتاهی بعد از تماس شما در محل حاضر شده و با بیان برخی مشخصات مانند فامیلی شما اقدام به تعمیر نماید. نکته دیگر داشتن لباس فرم امداد خودروهای معتبر است که همه تعمیرکاران و تکنسین ‌های امدادی دارای لباس فرم بوده و بر روی خودرو یا لباس خود نشانی از اسم شرکت امدادی را داشته باشند.  آخرین نکته در تشخیص امداد خودروی معتبر، ارائه فاکتور و صورت‌ حساب و همچنین ارائه برگه ضمانت‌ نامه در صورت تعویض قطعه به مشتری است.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو معتبر

از مزایای استفاده از خدمات یک امداد خودروی معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر خودرو در محل و دارا بودن قطعات اصل و اورجینال در صورت نیاز به تعویض
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 • دریافت معقول‌ ترین هزینه دستمزد از مشتری و مقرون‌ به‌ صرفه بودن
 • تعمیر خودرو با بروزترین و پیشرفته ‌ترین تجهیزات و روش‌ ها
 • ارسال تعمیرکار و تعمیر خودرو در کوتاه ‌ترین زمان ممکن
 • تعمیر اصولی خودرو با رعایت استاندارد های تعیین‌ شده
 • حمل خودرو با ماشین ‌های یدک‌کش و کفی بر بدون هیچگونه آسیبی تا مقصد موردنظر
 • ارائه ضمانت‌ نامه و فاکتور به مشتری پس‌ از پایان کار

خدمات شرکت امداد آزمون در مشهد

شرکت امداد خودرو آزمون یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز امدادی در مشهد بوده که هدف این مجموعه جلب رضایت مشتری در کیفیت کار می ‌باشد. خدمات این شرکت معتبر شامل پنچرگیری سیار، مکانیک سیار، حمل‌ونقل خودرو، سوخت‌رسانی سیار، امداد باتری و تمامی خدمات مربوط به اتومبیل‌ می ‌باشد.

در صورت نیاز به امداد خودرو معتبر در مشهد تنها کافیست با شماره 09152239514 تماس حاصل نموده و پس‌ از بیان مشخصات ماشین و محل خودرو، در کوتاه ‌ترین زمان ممکن از خدمات امدادی این شرکت توسط تعمیرکاران مجرب بهره‌مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *