مکانیک سیار در مشهد

ممکن است در جاده و در هر ساعتی از نیمه ‌شب ماشین شما دچار ایراد یا هر مشکل دیگری شود و امکان دسترسی به تعمیرگاه را نداشته باشی،د اینجاست که مکانیک سیار امداد خودرو آزمون به کمک شما خواهد آمد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز یا کدام روز در هفته باشد، تمامی خدمات تعمیر در محل تیم مجرب امداد خودرو آزمون مشهد در تمام نواحی این شهر آماده خدمت رسانی به همشهریان و مسافران عزیز می باشد.

مکانیک سیار مشهد

تعمیرکار سیار

تعمیر کار سیار در مشهد هر زمان و هر مکانی که خودرو شما دچار حادثه یا مشکل شود میتواند در اسرع وقت خدمات تعمیر در محل و یا در صورت نیاز به خودروبر و یدک کش مشهد را با کیفیت تمام در اختیار شما بگذارند. از جمله این مشکلات که ممکن است سبب شود به امداد سیار جاده ای نیاز داشته باشید، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وقتی خودروی شما دچار روغن‌سوزی شده‌است و دود سفید یا آبی از اگزوز خارج می‌شود و داخل خودرو بوی دود می‌دهد.
 • فرمان خودرو به‌اصطلاح رانندگان به سمت چپ یا راست کشیده میشود.
 • خودرو ریپ می‌زند.
 • از کاپوت ماشین دود سفید یا بخار بلند می‌شود.
 • هنگام بارندگی شدید برف‌پاک‌کن کار نمی‌کند.
 • آمپر خودرو خاموش شده‌است و خودرو دچار نقص برقی شده‌ است.
 • پیچ چرخ ماشین شل شده و ماشین درست حرکت نمی‌کند.
 • لاستیک بسیار کم باد و یا پنچر شده ‌است.
 • تسمه تایم یا صفحه کلاج دچار ایراد شده است.
 • لنت خودرو تمام شده‌است.
 • و بسیاری موارد دیگر.

اگر خودور در مسیر دچار نقص فنی شد، چه باید کرد؟

اگر دچار نقص خودرو حین رانندگی شدید، خودروی خود را با رعایت اصول رانندگی به مکانی به نام پارکینگ که در جاده‌های بین‌شهری مشخص است و یا در امن‌ترین مکان ممکن در جاده برده و یا اگر در جایی داخل شهر هستید، خودروی خود را جایی پارک کنید که ایجاد ترافیک و مزاحمت برای خودروی دیگری نداشته باشد و با تماس با امداد خودرو سیار و حضور به‌موقع آن‌ها در محل خودرو، نقص خودرو خود را با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت برطرف کنید.

زمانی‌که شما خودرویی را تهیه می‌کنید باید سرویس‌های دوره‌ای و نگهداری آن را در زمان‌های تعیین‌شده برای سلامت خودرو را انجام دهید.

وقتی شما بیمار می‌شوید برای سلامتی خود به دکتر مراجعه می‌کنید وسیله نقلیه هم مانند انسان احتیاج به چکاب و رسیدگی دارد.

اگر شما در جاده بین‌شهری و یا داخل شهر هستید و سلامت خودروی خود را چک نکرده‌اید و یا به‌طور تصادفی خودرو شما دچار حادثه یا نقص فنی می‌شود و امکان دسترسی به تعمیرگاه را ندارید نگران نباشید فقط کافی است با امداد خودرو مشهد تماس بگیرید. امداد گران متخصص مجموعه امداد خودور آزمون در کمترین زمان ممکن به کمک شما خواهند آمد.

خدمات تعمیر خودرو در محل

از جمله خدماتی که امداد خودرو مشهد به مشتریان خود ارائه می دهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل خودرو و جابه‌جایی آن توسط خودروبر یدک کش و یا کفی خودروبر
 • تعمیر انواع نقص‌ها و مشکلات خودرو
 • سرویس خودرو
 • سوخت‌رسانی به خودرو
 • تعویض کردن روغن
 • تعمیر موتور خودرو

هر آنچه که مربوط به خودرو باشد و دچار نقص فنی شود مکانیک در محل آن را تشخیص و مثل روز اولش تعمیر می‌کند این نقص‌ها ممکن است شامل پنچری لاستیک‌ها، روغن‌سوزی، استارت نخوردن ماشین، مشکلات برقی، تعویض کردن، روغن مشکلات موتور خودرو، صفحه‌کلاج, لنت و ترموستات و غیره باشد.

مکانیک در محل سایپا و تعمیر کار سیار ایران خودرو

تمام خودرو های شرکت سایپا و شرکت ایران خودرو، همچنین خدمات تخصصی تعمیر خودرو mvm و تعیمیر خودرو EF7 تحت پوشش خدمات مکانیک در محل امداد خودروی آزمون قرار دارند.

تعمیر خودرو در محل

ویژگی تعمیرکاران سیار شرکت امداد خودرو آزمون مشهد

متخصصان و افرادی که در مجموعه امداد خودرو آزمون فعالیت دارند، افرادی کاملاً آموزش‌ دیده و مجربی هستند که آگاه به تمام اجزا و مشکلات خودرو می‌باشند. آن‌ها دارای خودروهایی هستند که قابلیت بوکسول کردن خودروی آسیب‌ دیده شما را دارند و دارای انواع ابزارها و وسایل یدکی برای تعویض قطعات آسیب‌دیده وسیله نقلیه شما هستند.

پرسنل‌های این شرکت دارای لباس‌های فرم هستند و برای آرامش خاطر مشتریان مدارکی را به‌همراه دارند که با ارائه دادن آن خیال مشتری را راحت کرده و به تعمیر ماشین می‌پردازند و شما مطمئن می‌شوید که خودرو خود را به دست افراد مطمئنی سپرده‌اید .

لازم به توضیح است که حتماً مدارک پرسنل مکانیک سیاری را که خبر کرده‌اید را چک کنید،که از همان شرکتی باشند که با آن تماس گرفته‌اید.

زیرا افرادی سودجو وجود دارند که با جا زدن خود به‌عنوان تعمیرکار سیار و به شکلی مشابه آن‌ها نه ‌تنها مشکل و نقص خودروی شما را برطرف نمی‌کنند، بلکه با دریافت هزینه بسیار گزاف مشکل خودرو شما را بیشتر هم می‌کنند. برای مثال قطعات یدکی ناسالم به‌جای قطعات آسیب‌دیده‌ خودرو شما می‌گذارند و یا تعویض روغن نامرغوب برای خودرو انجام می‌دهند و یا لاستیک خراب به‌جای لاستیک آسیب‌دیده شما قرار می دهند و علاوه‌بر این‌که خودروی شما تعمیر نمی‌شود و یا تعمیر و به‌زودی دچار نقص می‌شود، هزینه بیشتری نیز باید صرف کنید و وقت بیشتری را هم باید برای خودرو خود بگذارید.

بهترین مکانیک سیار در مشهد

اگر شما درجایی هستید که دسترسی به اینترنت را دارید، می‌توانید در موتور جست‌وجوگری مانند گوگل سرچ کنید و بهترین تعمیرکار سیار در مشهد را بیابید و با  مشاوران ما تماس بگیرید و با دادن مشخصات خودرو و آدرس و ایراد فنی که پیدا کرده‌است با آن‌ها صحبت کنید پرسنل ما با دادن اطلاعات کافی شما را راهنمایی کرده و در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرسی که شما داده‌اید خواهند آمد.

هر پرسنلی که خبر کرده اید شماره همراه خود را به شما داده و با برقرار کردن تماس با شما به مکان حادثه‌دیده خودرو رسیده و مشکل و نقص خودرو را برطرف می‌کند. اگر از کار پرسنلی که خبر کرده‌اید رضایت کافی را داشتید می‌توانید شماره متخصص را در تلفن‌همراه خود ذخیره و اگر دوباره خودروی شما در همان محل یا نزدیکی آن دچار مشکل یا حادثه شد با او تماس گرفته و مشکل خودرو خود را حل کنید.

دیگر نگران سفر با خودرو خود نباشید. در هر زمان و هر مکانی که احتیاج داشته باشید فقط با یک تماس با شماره 05136084400 به داد خودرو شما خواهد رسید.

مکانیک سیار شبانه روزی

هر زمان از 24 ساعت از شبانه روز که به امداد خودرو سیار شبانه روزی نیاز داشتید امداد خودرو آزمون در شهر مشهد آماده خدمت‌رسانی به وسیله نقلیه شما عزیزان می‌باشد.

سخن آخر

اختراع خودرو یکی از اساسی‌ترین و کارآمدترین دستاوردهای بشر برای حمل ‌و نقل بوده و امروزه هر کس یا هر خانواده با خودرو خود به‌ راحتی در داخل شهر یا سفرهای بین‌شهری جابجا می‌شود و در زمان خود برای رسیدن به مقصد صرفه‌جویی می‌کند.

ولی نکته مهم این است که هر خودرو و یا هر وسیله نقلیه دیگری احتیاج به رسیدگی و سرویس کردن کامل قطعات خود دارد تا بتواند هم باکیفیت بیشتری حرکت کند و آرامش را برای مسافران خود فراهم کند و هم عمر بیشتری داشته باشد.

بنابراین هدف ما در این مجموعه  این است که به سلامت خودرو شما اهمیت بدهیم  و اگر خودروی شما به‌طور تصادفی دچار نقص فنی و مشکل شد به‌ هیچ‌ عنوان نگران نباشید هر دردی را درمان است.

با یک تماس با مکانیک سیار و حضور آن‌ها در محل، مشکل خودرو حل‌شده و توصیه‌های لازم برای نگهداری وسیله نقلیه به شما توسط تیم امدادی امداد خودرو مشهد داده خواهد شد. تنها کافیست با شماره های 09156460510 و 05136084400 تماس گرفته و مشاوره های لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.