حمل خودرو در شهر مشهد با استفاده از کفی خودروبر مشهد  یکی از تخصص‌ های امداد خود آزمون است که با بیش‌ از یک دهه سابقه در ارائه خدمات شبانه ‌روزی سریع و مطمئن در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکت‌های ارائه خدمات خودرویی شهری، بین‌ شهری و جاده ‌ای و به‌ طور کلی خدمات در محل برای تمامی خودروهای داخلی و خارجی لقب گرفته‌ است.

کفی خودروبر مشهد

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر در مشهد

تمامی تعرفه‌های خودرو بر در شهر مشهد توسط امداد خودرو آزمون طبق نرخ مصوبه اتحادیه است و به ‌هیچ‌ عنوان هزینه ‌ای به‌جز نرخ تعیین ‌شده از سوی اتحادیه از شما دریافت نمی ‌گردد. این مجموعه تمامی ماشین‌آلات و ابزارهای لازم جهت حمل خودروی شما به صحیح ‌ترین روش را داراست و پروتکل‌ های خاصی برای تمام پرسنل چیده‌ شده تا ضمانت دهد خودروی شما را بدون کوچک‌ ترین آسیب به محل موردنظر انتقال دهد.

برای کسب اطلاع از تعرفه و قیمت حمل خودرو با کفی خودرو بر در مشهد تنها کافیست با شرکت امداد خودرو آزمون تماس حاصل نموده تا علاوه‌ بر لیست قیمت از هزینه‌ های سایر خدمات در محل همچون مکانیک سیار در محل، باتری به باتری در محل، پمپ بنرین سیار و … توسط این مجموعه نیز مطلع شوید.

ویژگی های کفی خودروبر آزمون مشهد

ازجمله ویژگی‌ ها و مزایای کفی خودرو برآزمون مشهد که این مجموعه را از سایر رقبا و همکاران خود جدا کرده ‌است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات به ‌صورت بیست و چهار ساعته و شبانه ‌روزی در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیلات
 • حمل خودرو بدون آسیب و با ایمنی بالا
 • انتقال خودرو به تمام نقاط ایران با بیمه‌ نامه و بارنامه
 • جابه‌جایی خودرو به ‌صورت کاملاً اصولی و دقیق
 • در دست داشتن تمامی تجهیزات به ‌روز و ماشین‌های متعدد حمل خودرو

کفی خودرو بر چیست؟

با توجه به استفاده روزافزون از خودروها و افزایش روند خرید آن در بین جامعه همواره استفاده از ماشین‌ آلات و تجهیزات حمل‌ ونقل خودرو نظیر کفی خودرو بر بیش‌ از پیش مورد نیاز است.

یکی از بهترین و ایمن ‌ترین روش‌ها برای جابه‌جایی خودروهای صفر و یا آسیب‌ دیده توسط کفی‌ها صورت می‌گیرد. این خودور ها در ابعاد مختلف و انواع مختلف وجود دارند تا متناسب با تعداد و یا ابعاد خودرو بتوان از آن‌ها استفاده  کرد.

تریلر های حمل خودرو نیز نوعی کفی یا نیمه کفی هستند که به صورت کامیون طراحی شده اند. اکثر کفی های تجاری در دو نوع باز و بسته در دسترس اند و شیب خاصی برای بارگیری اتومبیل دارند. این خودرو ها دارای هیدرولیک برقی با دسترسی آزاد جهت تنظیم شیب و بالا و پایین آوردن آن هستند.

کفی خودروبر در مشهد

انواع کفی خودروبر

ازجمله انواع کفی خودروبر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خودروبر های تکی

این نوع از خودروبر ها همان گونه که از نامشان پیداست برای حمل فقط یک ماشین  طراحی شده‌اند که برای حمل ‌ونقل جاده‌ ای و بین‌ شهری و درون ‌شهری بسیار پر کاربرد هستند. برای كامیون های كفی می بایست خودرو حركت نموده و وارد كفی شود. برای این نوع خودروها می توان از كامیونت های عادی نیز استفاده نمود. برای این كار باید خودرو توسط جرثقیل در اتاق بار كامیونت قرار بگیرد. حامل خودرو های تکی تنها یک راه حل عالی برای حمل و نقل اتومبیل در مسافت های کوتاه است. اندازه کوچک آنها باعث می شود آن ها راحت به حرکت در جاده های باریک ادامه دهند.

 • تریلر های حمل خودرو

 این نوع از تریلرها برای جابجایی چندین خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. حتماً زمانی ‌که به سفر می‌روید تعدادی از این نوع تریلرها را مشاهده کرده اید که تعدادی خودرو را در عقب خود حمل می‌کنند. این نوع از تریلر های تجاری برای تحویل ماشین از تولید کننده به نمایندگی ها مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب از این خودرو ها برای حمل جاده‌ای و برون‌ شهری استفاده می‌شود چرا که از ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین برای جابجایی ماشین‌های صفر و نو بسیار مناسب‌ هستند. این تریلرها جزء اصلی ترین دستگاه‌های حمل خودرو حتی خودروهای سنگین تجهیزات راه‌سازی، کانتینرها، اجسام سنگین ‌وزن و … بوده و توان حمل بسیاری از موارد ساخت ‌و ساز همچون تیرآهن‌ها و ورقه‌ های فولادی را دارا هستند و همین‌طور به دلیل مسقف نبودن آن ها برای جابجایی اجسام با ارتفاع زیاد و غیر استاندارد نیز کاربرد دارند.

 • تریلر های محصور

تریلر محصور راه حل مناسب برای حرکت اتومبیل های با ارزش بالا با خیال راحت و امنیت کامل است. تریلر های محصور از اتومبیل ها در برابر شرایط جوی در طول حمل و نقل محافظت می کنند. آنها به طور معمول ارتفاع پایین تر به زمین نسبت به حامل های روباز دارند، این تریلر اجازه می دهد وسایل نقلیه کم ترخیص مانند اتومبیل های مسابقه با سهولت انتقال داده شود.

 • جرثقیل های دکل دار

جرثقیل های دکل دار کامیون هایی با یک بازوی هیدرولیک هستند که در مرکز آن ها قرار گرفته و وسیله نقلیه که نیاز به جابجایی دارند را با استفاده از زنجیر که در سرتاسر اتومبیل پیچیده می شود و به بازوی الکتریکی متصل است را از زمین بلند کرده و در صفحه‌ پشتی خود که سطحی صاف دارد قرار می دهد. از این نوع خودروبر جهت بلند کردن و انتقال خودرو هایی که بر اثر تصادف خسارات زیادی بر آن ها وارد شده به گونه‌ ای که شاسی و چرخ ها به ‌گونه‌ ای معیوب شده که امکان یدک کش کردن آن وجود ندارد، استفاده می شود.

·         کفی خودروبر

کفی ها کامیون های تک ظرفیت و یا چند ظرفیتی هستند که برای جابجایی خودرو های صفرکیلومتر، خودرو های نمایشگاهی، مسابقه‌ ای و برای تحویل خودرو های صفر به نمایندگی در مسیر های طولانی و برون‌ شهری مناسب است. همچنین اگر میزان خسارت وارد شده به خودرویی زیاد باشد این‌ بار نیز میتوان از کفی ها بهره برد. برای فضای درون‌ شهری و جابجایی های بالغ ‌بر ۱۰ کیلومتر و یا مقداری بیشتر بهترین گزینه یدک کش های چرخگیر هستند. لذا عملاً برای جابجایی خودرو در فضای شهری نیاز به کفی به حداقل می رسد.

کاربرد خودرو بر کفی

از جمله کاربرد های بی شمار خودروبر کفی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال خودرو های پلاک نخورده و صفر کیلومتر از تولید کننده به نمایندگی
 • جابجایی اتومبیل های نو و سالم به درب منزل
 • حمل خودرو های معیوب و آسیب دیده از تصادف
 • حمل اتومبیل های کلاسیک و قدیمی

کفی خودروبر مجموعه امداد خودرو آزمون علاوه بر ارائه خدمات به صورت همه روزه، خدمات باربری و حمل خودرو را با كمترین هزینه نیز به شما ارائه می نماید. مجموعه حمل و نقل امداد خودرو آزمون مشهد، همه روزه با انواع كامیون ها و خودروبر ها برای حمل انواع خودرو در خدمت شماست. این مجموعه بهترین بیمه نامه باربری را در اختیار شما قرار می دهد. شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست خودروبر خود را هم بصورت خودروبر و یدک کش در مشهد و هم بصورت کفی خودروبر در مشهد ثبت نمایید.

حمل خودرو به تمامی نقاط شهر و كشور با كمترین نرخ كرایه به صورت همه روزه، ارسال خودرو با خودروبر تكی، خودروبر تریلی و ارسال خودرو با كامیونت، حمل خودرو با بیمه نامه كامل جهت جبران هرگونه خسارت احتمالی از جمله خدمات این تیم امداد سیار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان این مجموعه با شماره های 05136084400 و 09152239514 تماس حاصل نمایید.