تعمیر تخصصی چری

شرکت امداد خودرو آزمون واقع در مشهد، علاوه ‌بر تعمیرات تخصصی خودرو چری و خدمات چری مشهد را  به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این شرکت علاوه‌ بر امدادرسانی هایی چون خدمات برقی و خودروبر و یدک کش، سوخت‌رسانی سیار، پنچرگیری سیار، باتری به باتری،  خودروهای چری، تمامی مشکلات فنی این خودرو را نیز توسط تعمیرکاران باتجربه و ماهر خود انجام می‌دهد. خودروسازی چری محصول کشور چین بوده و شامل انواع مختلفی از خودروها است که شرکت امداد خودرو آزمون قادر به تعمیرات تخصصی انواع خودروهای چری می‌باشد.

کمپانی خودروسازی چری

کمپانی خودروسازی چری، جزء تولیدکنندگان خودروی کشور چین بوده و رتبه هفتم خودروسازی را در این کشور کسب کرده‌است. این شرکت در چین در اوایل هزاره سوم پس‌ از میلاد شروع به فعالیت کرده و توسط دولت کمونیستی چین اداره می‌شود.

شرکت چری اولین خط تولید خارجی خود را در کشور روسیه در سال ۲۰۰۵ افتتاح کرده و نمونه‌های ارزان خودروهای خود را به کشورهایی که دارای اقتصاد مشابهی با کشور چین می‌باشند مانند سوریه صادر می‌کند. خودرو فنگ یون یکی از اولین محصولات شرکت چری است که با به مار بردن از شاسی سیات ساخته شده‌است.

کمپانی چری در کشور ایران

در سال ۱۳۸۵ محصولات شرکت چری وارد ایران شده و مونتاژ خودروهای آن برعهده شرکت‌های مدیران خودرو و کرمان موتور قرار گرفت. ازجمله محصولات اولیه‌ای که از شرکت چری در ایران عرضه شد، می‌توان به ام وی ام ۵۳۰، ام وی ام ۵۵۰ و ام وی ام ۱۱۰ اشاره کرد.

 اما پس‌ از طی مراحلی و با گذشت زمان محصولات جدیدی از شرکت چری نیز وارد ایران شد که این خودروها شامل چری تیگو ۱۳ ایکس(x22)، تیگو ۵، تیگو ۷، تیگو ۵ ایکس(x55) و همچنین آریزو ۶ و آریزو ۵ می‌شود.

تعمیرگاه تخصصی چری در مشهد

خودروهای کمپانی چری، جزء خودروهای وارداتی بوده و تعمیر قطعات آن کاری بسیار تخصصی است و نیاز به‌ مهارت و تخصص بالایی خواهد داشت. مجموعه امداد خودرو آزمون در مشهد، توسط تعمیرکاران ماهر و زبده خود و با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته تمامی مشکلات و ایرادات انواع خودروهای چری را برطرف کرده و در کمترین زمان مشکلات را حل می‌نماید.

از ایرادات شایع در خودروهای چری می‌توان به ایراد در سیم‌کشی خودرو، ایرادات برقی، مشکل در احتراق سوخت، ایراد در دینام خودرو، مشکلات گیربکس و غیره اشاره کرد.

تعمیرکاران آزمون خدماتی چون بازدید تسمه تایم، تنظیمات موتور، پنچرگیری و تعویض باتری، سوخت‌رسانی و حمل‌ونقل خودروهای چری را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. به دلیل تخصصی بودن تعمیرات خودروهای چری، بهتر است پس‌ از مشاهده هر گونه ایراد و مشکلاتی در بخش‌های فنی خودرو و سایر قطعات آن، فوراً خودرو را به تعمیرگاه معتبری برده و ایرادات آن را به‌ سرعت توسط تعمیرکاران ماهر و آموزش‌دیده برطرف نمایید.

 • تعمیرات تخصصی گیربکس چری

همان‌طور که گفته شد، خودروهای چری در انواع مختلفی در بازار عرضه‌شده و در هر کدام از آن ها گیربکس‌ های متفاوتی به‌ کار رفته که تعمیر هر یک از این گیربکس‌ ها نیاز به تخصص خاصی دارد. به‌عنوان مثال گیربکس به‌ کار رفته در خودروی چری آریزو ۶ از مدل cvt 9 سرعته است که این مدل نسبت‌ به سایر مدل‌های گیربکس‌ های چری حساس‌ تر و گران‌تر بوده و برای تعمیر آن باید به تعمیرگاهی مراجعه شود که تعمیر را با تجهیزات مناسب و با مهارت بالا انجام دهند. در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر، خودروی چری خود را به تعمیرگاه برده و گیربکس آن را تعمیر نمایید.

 • نشتی روغن
 • بیرون پریدن دنده
 • لرزش در جعبه‌ دنده
 • روشن شدن چراغ چک خودرو
 • تقه زدن گیربکس اتوماتیک خودرو
 • کاهش شتاب خودرو
 • بوی سوختگی
 • سروصدا در هنگام خلاص کردن خودرو

شنیده شدن صدای زوزه از گیربکس اتوماتیک  نیز می تواند گویای خرابی گیربکس باشد.

 • تعمیرات تخصصی برق چری

تعمیرات سیستم برقی خودروهای چری، از آنجا که این سیستم بسیار حساس میباشد، کوچک‌ترین اشتباه در تعمیرات آن می‌تواند حوادث جبران‌ناپذیری را به وجود آورد. رفع ایرادات برقی بسیار تخصصی بوده و نیاز به حساسیت، و دقت بالایی داشته و تعمیرکاران آزمون با رعایت تمامی نکات ایمنی و تسلط کامل به نحوه عملکرد قطعات برقی خودرو، تمامی ایرادات برقی چری را به‌ صورت کاملاً حرفه‌ای برطرف می‌نمایند.

در صورت مشاهده افزایش دور موتور، ریپ زدن خودرو، کاهش شتاب خودرو، عدم روشن‌ شدن خودرو با استارت، روشن نشدن خودرو در هوای سرد، خاموش و روشن‌ شدن خود به‌ خودی خودرو و غیره، باید متوجه شوید که خودروی چری شما دچار مشکلات برقی شده و بهتر است که جهت عیب‌یابی به تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.

 • تعمیرات تخصصی دینام چری

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات اتومبیل‌ها، دینام است که این قطعه ۲ وظیفه اصلی را برعهده دارد. اولین وظیفه دینام تولید برق جهت روشن‌ شدن قطعاتی چون ضبط، چراغ خودرو، برف‌ پاک‌ کن و غیره بوده و دومین وظیفه آن شارژ باطری خودرو است تا زمانی‌ که شما استارت می‌زنید، دینام نیروی لازم به باطری را رسانده و سبب روشن‌ شدن خودرو شود.

ازجمله خرابی‌ های دینام خودروهای چری می‌توان به خوابیدن باتری و روشن نشدن خودرو، کم‌نور شدن چراغ‌ها، شنیده شدن بوی سیم و یا لاستیک سوخته، پوسیدگی و یا شل شدگی تسمه دینام خودرو و همچنین شنیده شدن صدای جیرجیر از خودرو اشاره کرد که در صورت رؤیت و شنیده شدن هر یک از این ایرادات، به‌ سرعت خودروی خود را به تعمیرگاه رسانده و مشکلات به‌ وجود آمده را برطرف نمایید.

 • تعمیرات تخصصی ضبط و مانیتور چری

قطعات ضبط و مانیتور خودرو چری نیز مانند هر خودروی دیگری ممکن است دچار ایرادات و خرابی‌ های در پخش و تصویر شود. با توجه به آمارها و مشاهدات، از خرابی‌ های شایع و رایج در ضبط خودروهای چری می‌توان به روی آرم ماندن ضبط، خرابی قسمت فلش، روشن نشدن ضبط، عدم کارکرد مانیتور و تاچ ضبط، عدم پخش رادیو، خاموش شدن ناگهانی ضبط و همچنین سفید شدن ناگهانی صفحه نمایش اشاره کرد. شرکت امداد خودرو آزمون به‌عنوان یکی از شرکت‌های معتبر امدادرسانی و تعمیراتی خودروهای چری، با کمترین هزینه تمام سرویس‌های ضبط و مانیتور و خدمات تعمیر آن را توسط تعمیرکاران باسابقه خود انجام می‌دهد.

 • تعمیرات تخصصی موتور چری

خودروهای چری جزو خودروهای لوکس و گران‌قیمت به شمار رفته و به‌ همین‌ علت تعمیرات قطعات و بخش‌های موتور آن باید توسط متخصصین در این حرفه انجام شود. خودروهای چری ممکن است در قسمت‌های جلوبندی، موتور و اجزای آن دچار ایرادات و مشکلاتی شود که تعمیرکاران آزمون با بهره‌گیری از بهترین ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته و به‌روز دنیا تمامی مشکلات پیش‌ آمده در موتور خودروهای چری را بر طرف می‌نمایند.

از نشانه‌های خرابی موتور خودروهای چری می‌توان به روشن‌ شدن چراغ چک خودرو، لرزش بدنه خودرو، افزایش سروصدای ماشین، عدم کشش خودرو در سر بالایی‌ها، بوی سوختگی از موتور، خروج دود غیرعادی از اگزوز خودرو، کاهش توان موتور در هنگام گاز دادن اشاره کرد که در صورت مشاهده هر کدام از این علائم، خودروی خود را جهت تعمیر به تعمیرگاه سپرده و ایرادات را برطرف نمایید.

از دیگر خدمات شرکت امداد خودروی آزمون به دارندگان خودروهای چری می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • صداگیری خودروهای چری مانند صداهای داشبرد، ستون‌ها، قسمت عقب، رودری ها و غیره
 • ریمپ ایسیو چری برای بهبود راندمان خودرو و افزایش شتاب
 • تعمیرات تخصصی ایسیو چری و یا تعمیر کامپیوتر خودرو
 • تعمیرات تخصصی ایربگ و برنامه‌ریزی ریست یونیت ایربگ چری
 • تعمیر ریموت و سوئیچ خودروهای چری
 • تعمیرات تخصصی برد های الکترونیکی چری مانند تعمیر برد شیشه بالابر
 • بازدید و تعویض تسمه تایم و تسمه دینام
 • بازدید از لنت‌ ها و ترمز دستی و رفع ایرادات آن
 • بازدید سطح مایعات خودروهای چری و دیاگ
 • انجام تمامی سرویس‌های دوره‌ای مانند تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر بنزین، فیلتر هوا و فیلتر تهویه مطبوع

شما می‌توانید در صورت نیاز به تعمیر خودروی چری خود، توسط شماره‌های درج‌ شده در سایت با شرکت امداد خودرو آزمون تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *