جرثقیل حمل خودرو در مشهد

جرثقیل حمل خودرو در مشهد، یکی دیگر از خدمات تخصصی امداد خودرو آزمون در مشهد می‌ باشد. امداد خودرو آزمون در مشهد، از جمله مراکز بسیار معتبر و شناخته‌ شده در زمینه ارائه خدمات امدادی بوده و با همکاری تعمیرکاران و تکنسین‌ های خرد، انواع خدمات امدادی همچون جرثقیل حمل خودرو و یدک‌ کش مشهد را به رانندگان ارائه می‌ دهد. این مجموعه امدادی، خدمات خود را به شکل گسترده در تمامی نقاط مشهد و همچنین به‌ صورت شبانه‌ روزی ارائه می‌ دهد و شما می‌ توانید در هر زمان از شبانه‌ روز، جهت بهره‌ مندی از خدمات امدادی آزمون، با این شرکت تماس حاصل نموده و درخواست خود را جهت اعزام تعمیرکار ثبت کنید.

خدمات جرثقیل حمل خودرو در مشهد

جرثقیل حمل خودرو، در واقع به وسایل نقلیه ای اطلاق می‌ شود که به طور کاملاً مجهز و ایمن، آماده حمل خودرو های آسیب دید و جابجایی آن‌ ها به مقصد مورد نظر هستند. این نوع خودرو ها، کامیون‌ هایی هستند که در قسمت پشتی خود، دارای یک جرثقیل خودرو بر و یک زیره هیدرولیک متحرک هستند و از وزن حداقل ۶ تن نیز برخوردار می‌ باشند. وظیفه اصلی جرثقیل‌ های حمل خودرو، بلند کردن و جابجایی خودرو های آسیب دیده و یا خودرو هایی است که در محل غیر قانونی پارک شده‌ اند و نسبت‌ به سایر وسایل حمل‌ و نقل نیز از ایمنی و سرعت عمل بالاتری برخوردار هستند.

شرکت امداد خودرو آزمون در مشهد نیز جهت حمل‌ و نقل و جابجایی انواع خودرو در مشهد، دارای جرثقیل های بسیار مجهز و به‌ روز بوده و به‌ طور کاملاً ایمن، خدمات حمل خودرو تا مقصد را به رانندگان ارائه می‌ دهد.

مزایای خدمات جرثقیل حمل خودرو در مشهد

از جمله مهم‌ ترین مزایای استفاده از خدمات جرثقیل حمل خودرو مرکز امداد آزمون در مشهد، می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

  • ارائه خدمات امدادی در کوتاه‌ ترین زمان پس‌ از تماس رانندگان
  • بهره‌ مندی از خودرو های جرثقیل مطمئن و ایمن
  • برخورداری از رانندگان مجرب و ماهر
  • گستردگی ارائه خدمات امدادی در تمامی نقاط مشهد
  • حمل ایمن وسایل نقلیه و جا به جایی آن‌ ها تا مقصد مورد نظر
  • حمل خودرو های لوکس و یا تعویض پلاک
  • دریافت دستمزد مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه
  • ارائه خدمات امدادی به‌ صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌ روزی
  • نظارت کامل بر تعمیر به‌ موقع تمامی وسایل نقلیه حمل‌ و نقل

امداد خودرو آزمون در مشهد

نحوه ارائه خدمات جرثقیل حمل خودرو در مشهد

شرکت امداد خودرو آزمون در مشهد، انواع خدمات امداد جاده‌ ای را به تمامی خودرو های آسیب‌ دیده ارائه نموده که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به ارائه خدمات جرثقیل حمل خودرو در مشهد اشاره نمود. در این نوع خدمات پس‌ از تماس رانندگان با مجموعه‌ آزمون، جرثقیل مربوطه در کوتاه‌ ترین زمان به محل مورد نظر اعزام شد و با رعایت تمامی نکات ایمنی و بدون آسیب به بدنه خودرو، وسیله نقلیه را جا به‌ جا و تا مقصد مورد نظر حمل می‌ کند. لازم به ذکر است که تمامی جرثقیل‌ های امداد خودرو آزمون، به‌ طور کامل مجهز و ایمن هستند و قادر به ارائه خدمات امدادی در تمامی شرایط آب‌ و هوایی و جوی می‌ باشند. همچنین رانندگان مشغول به فعالیت در این مجموعه نیز، دارای تجارب و مهارت کافی در حرفه خود هستند و با در دست داشتن مدارک معتبر، خدمات امدادی حمل‌ و نقل و جا به‌ جایی را ارائه می‌ دهند.

لیست قیمت جرثقیل حمل خودرو در مشهد

شرکت امداد خودرو آزمون در مشهد، خدمات جا به جایی و حمل‌ و نقل خود را برای تمامی خودرو های آسیب‌ دیده، پلاک نشده، داخلی و یا خارجی، شاسی و غیره ارائه می‌ دهد و دارای انواع وسایل نقلیه حمل‌ و نقل و مجهز با توجه به نوع خودرو آسیب دیده می‌ باشد. هزینه جرثقیل حمل خودرو در مشهد نیز با توجه به نوع خودروی آسیب‌ دیده و یا پلاک نشده، میزان مسافت جا به جایی، خودرو های وانت‌ بار، خودرو های شاسی، خودرو های استیشن، خودرو های هاچ بک و غیره متفاوت بوده و نمی‌ توان هزینه مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

رانندگان عزیز می‌ توانید برای اطلاع دقیق از هزینه جرثقیل حمل خودرو در مشهد، با امداد خودرو آزمون تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

در پایان

امداد خودرو آزمون در مشهد، در زمینه ارائه خدمات امداد خودرویی مشغول به فعالیت بوده و دارای سال‌ ها تجارب تخصصی در این حرفه است. این مجموعه علاوه‌ بر خدمات جرثقیل حمل خودرو در مشهد، خدمات دیگری نیز همچون پنچرگیری سیار، بنزین رسانی سیار مشهد، تعمیر انواع خودرو در محل، خدمات باتری به باتری، کفی خودروبر در مشهد، یدک‌ کش در مشهد به صورت شبانه‌ روزی و غیره را نیز به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به رانندگان ارائه می‌ دهد. شما می‌ توانید برای بهره‌ مندی از خدمات امدادی این مجموعه در هر ساعتی از شبانه‌ روز، با امداد خودرو آزمون تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *