یدک‌ کش کردن حرفه ای

 بهره‌ مندی از خدمات یدک‌ کش امداد خودرو های بسیار معتبر، زمانی‌ که در جاده مانده‌ اید و یا برای نجات کسی که ماشینش خراب شده‌ است درخواست امداد می‌ کنید، گزینه بسیار مناسب و همچنین قانونی و ایمن است. امداد خودرو های معتبر و بسیار شناخته‌ شده که خدمات بسیار گسترده‌ ای را به خودرو های در راه‌ مانده ارائه می‌ دهند، دارای یدک‌ کش‌ های بسیار حرفه‌ ای جهت بکسل کردن خودرو های در راه مانده هستند و با بهره‌ مندی از ماشین‌ های بسیار به‌ روز و مجهز، انواع خودرو های آسیب‌ دیده را تا نزدیک‌ ترین مرکز خدمات رسانی حمل می‌ نمایند. برای کشیدن خودرو های آسیب‌ دیده به‌ دنبال وسیله نقلیه یدک کش، رانندگان یدک‌ کش باید مجموعه جدیدی از مهارت‌ های خود را توسعه دهند و علاوه‌ بر عدم آسیب بیشتر به خودروی در راه مانده، خودرو و راننده را در سلامت کامل به مقصد برسانند. در این مقاله قصد داریم تا با نکات یدک‌ کش کردن حرفه ای خودرو در حمل خودرو های آسیب‌ دیده آشنا شده و هر کدام از آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. جهت درخواست یدکش حرفه ای در مشهد نیز می توانید با معتبر ترین مرکز امداد خودرو، (آزمون) در مشهد تماس حاصل نمایید.

نکات مهم در یدک‌ کش کردن خودرو توسط حرفه‌ ای‌ ها

عوامل و نکات بسیار مهمی در یدک‌ کش کردن حرفه ای خودرو های آسیب‌ دیده توسط حرفه‌ ای‌ ها وجود دارند که با رعایت این نکات، آن‌ ها می‌ توانند در ایمنی و امنیت کامل خودرو را به محل مورد نظر برسانند. از جمله این عوامل و نکات می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

بررسی لاستیک‌ های یدک کش

یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای قبل‌ از اعزام برای حمل خودرو های آسیب‌ دیده، تمامی لاستیک های خودروی یدک‌ کش را به‌ طور کامل بررسی می‌ نمایند. تمامی خودرو های یدک‌ کش باید دارای لاستیک های مؤثر جهت فراهم کردن ایمنی کامل برای بکسل باشند. زیرا لاستیک‌ هایی که بیش‌ از حد پر باد و یا کم باد هستند، سبب تکان‌ های ناگهانی خودروی یدک کش در پیچ‌ ها می شوند و به کوچک‌ ترین تغییرات موجود در سطح جاده نیز واکنش‌ های شدیدی نشان می‌ دهند. از این‌ رو یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای قبل‌ از بکسل کردن خودرو های آسیب‌ دیده، فشار باد لاستیک خودروی یدک‌ کش را بررسی می‌ نمایند.

یدک کش مشهد

بررسی تجهیزات و اتصالات

همان‌ طور که می‌ دانید خودرو هایی چون وانت، نیسان و تریلر های کوچک، خودرو های بسیار مناسبی برای یدک کشیدن ماشین‌ های آسیب‌ دیده هستند. این خودرو ها جهت حمل ماشین‌ های آسیب‌ دیده، دارای اتصالات و تجهیزات بسیار مقاوم و با کیفیت هستند و با نصب این اتصالات به خودروی آسیب‌ دیده، می‌ توانند وزن بسیار بالایی را متحمل شده و آن را تا مقصد مورد نظر حمل نمایند. یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای قبل‌ از حمل خودرو از تمامی جوانب، اتصالات و تجهیزات خودرو را مورد بررسی قرار می‌ دهند و با اطمینان از سلامت و ایمنی بودن آن‌ ها، خودروی آسیب‌ دیده را حمل می‌نمایند. زیرا وجود کوچک‌ ترین ایراد و مشکل در هر یک از اتصالات حمل خودرو های یدک‌ کش، می‌ تواند علاوه‌ بر آسیب به یدک کشان، به خودروی حمل شده نیز آسیب وارد کرده و خسارات جبران‌ ناپذیری را به بار آورد.

بررسی ترمز ها و قطعات فنی خودرو یدک کش

یکی دیگر از نکاتی که در یدک‌ کش کردن حرفه ای خودرو  وجود دارد، بررسی عملکرد صحیح ترمز ها و همچنین عدم وجود مشکلات فنی در خودروی یدک‌ کش است. ترمز گرفتن در خودرو های یدک‌ کش، بسیار متفاوت از ترمز گیری ساده در رانندگی‌ های معمولی در شهر و یا بزرگ‌ راه است و کوچک‌ ترین اشتباه در ترمز گرفتن و یا کوچک‌ ترین مشکل در ترمز خودروی یدک‌ کش، می‌ تواند خسارات جبران‌ ناپذیری را به بار آورد. بنابراین یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای، به طور مداوم عملکرد صحیح ترمز خودرو های یدک‌ کش را بررسی نموده و تمامی مشکلات موجود در بخش‌ های فنی خودرو را نیز از بین می‌ برند.

بررسی اتصال درست خودروی یدک کش به ماشین آسیب دیده

یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای بر نحوه‌ بستن تجهیزات خودروی یدک کش و اتصال کامل آن‌ ها به نقاط مشخص شده در ماشین آسیب‌ دیده تسلط کامل داشته و تجهیزات را با حساسیت و دقت بالا به خودروی آسیب‌ دیده وصل می‌ نمایند. این یدک‌ کش‌ ها پس‌ از اتصال کامل تجهیزات یدک کش به خودروی آسیب‌ دیده، آن را مجدداً بررسی نموده و پس‌ از اطمینان کافی از نحوه درست اتصال و برقراری امنیت کامل برای خودروی آسیب‌ دیده، شروع به حمل آن می‌ نمایند.

شرایط صحیح رانندگی

رانندگی با خودرو های یدک‌ کش در هنگام حمل خودرو های آسیب‌ دیده، بسیار متفاوت تر از رانندگی با خودرو های معمولی است و نیازمند رعایت قوانین و اصول بسیار مهمی می‌ باشد. تمامی یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای بر نحوه رانندگی با خودرو های یدک کش در هنگام حمل خودرو دارای آگاهی کامل هستند و با رعایت تمامی قوانین، خودرو را تا محل مورد نظر در امنیت کامل حمل می‌ نمایند. یدک‌ کش‌ های حرفه‌ ای در هنگام رانندگی با خودروی یدک‌ کش، از ترمز های ناگهانی جلوگیری کرده و در هنگام عبور از موانع سرعت خود را کم و از حرکت‌ های ناگهانی در جاده و سبقت از خودرو های دیگر نیز جلوگیری می‌ نمایند.


اینجا بخوانید: معرفی کامل انواع یدک کش 

در پایان

امداد خودرو آزمون در مشهد، تحت عنوان بزرگ‌ ترین و معتبر ترین مجموعه امداد خودرویی در مشهد شناخته شده و انواع خدمات امدادی را به خودرو های در راه‌ مانده ارائه می‌ دهد. از جمله خدمات مهم این مجموعه نیز می‌ توان به سوخت‌ رسانی سیار در محل، خدمات باتری به باتری، پنچرگیری سیار، امداد خودروی سمند، امداد خودروی ام وی ام، ارسال یدک کش و کفی خودرو بر مشهد، تعمیر خودرو در محل و غیره اشاره نمود. شما عزیزان می‌ توانید جهت استفاده از خدمات یدک کش حرفه ای و کفی خودرو بر این مجموعه، با امداد خودرو آزمون در مشهد تماس حاصل نموده و از کارشناسان این مجموعه درخواست یدک‌ کش نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *