لیست خدمات امداد خودرو مشهد

شهر مشهد یکی از پر جمعیت ‌ترین شهر های کشور است که نیاز به خدمات امدادی برای خودرو در این شهر نسبت‌ به سایر شهرها دو چندان است. خرابی خودرو ممکن است برای خودرو در هر مکانی رخ دهد هر زمانی ‌که خودرویتان دچار خرابی شد بهتر است بدانید که از امداد خودرو کمک بخواهید. در مطلب قصد داریم لیست خدمات امداد خودرو مشهد را شرح دهیم تا با آشنایی بیشتر در این خصوص در زمان بروز حادثه یا خرابی خودرو خود بتوانید مجهز ترین و کار آزموده ترین شرکت امدادی را در کنارتان داشته باشید.

لیست خدمات امداد خودرو ها

ازجمله خدمات امداد جاده ای قابل ارائه در امداد خودرو های معتبر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خودرو بر و یدک‌کش

یکی از خدماتی که امداد خودروها به شهروندان ارائه می‌دهند اعزام خودرو بر و یدک ‌کش است. زمانی ‌که خودرویی بر اثر حادثه و یا نقص فنی نتواند حرکت کند برای جا به‌ جایی آن نیاز است که از ماشین آلاتی همچون خودرو بر و یدک ‌کش استفاده کنند. حمل خودرو و انتقال آن به تعمیرگاه‌ ها توسط یدک ‌کش با احتیاط انجام خواهد شد، تا از رسیدن خسارت احتمالی دیگر جلوگیری شود. یدک‌کش ها  انواع مختلفی دارند که بسته به این‌ که خودروی شما چه نوعی است و یا این‌ که بر اثر تصادف و یا حادثه تا چه مقدار دچار صدمه شده می‌توان از انواع خودرو بر، نیسان دکل شاهین، یدک‌کش ‌های بلند کننده چرخ و یدک‌کش زنجیری برای انتقال آن استفاده کرد. خودروی شما به وسیله دکل و چرخ گیر و زنجیر به‌ خوبی فیکس می‌شود تا در حین پروسه جابجایی صدمه‌ای نبیند.

تمامی خودروها اعم از سدان و شاسی و انواع خودرو های داخلی و خارجی  را می‌توان با خودرو بر ها حمل کرد.

 • کفی خودرو بر در مشهد

استفاده از کفی خودرو بر برای جابجایی خودرو یکی از ایمن ‌ترین روش‌های انتقال است کفی ‌ها و نیمه کفی‌ها تریلر هایی هستند که قادر به حمله یک خودرو و تریلر های بزرگ ظرفیت حمل  تا ۶ خودرو را دارند.

البته نوع دوم بیشتر برای جابه‌جایی خودروهای صفر کیلومتر برای تحویل به نمایندگی‌ ها کاربرد دارد. کفی خودرو بر که در امداد خودروها مورد استفاده اند برای حمل خودرو های لوکس و یا خودرو هایی که دچار آسیب جدی شده‌اند به‌ گونه‌ای که چرخ‌ ها و شاسی مخدوش شده و خودرو را نمی‌توان به وسیله یدک‌ کش جابجا کرد بیشترین کاربرد را دارد. برای حمل خودرو در سطح شهر و یا مسافت‌های بین‌ شهری استفاده از کفی خودرو بر رایج است و زمانی‌ که نمی‌توان برای مسافت‌های طولانی از یدک‌کش استفاده کرد کفی خودرو بر بهترین گزینه است.

 • تعمیرکار سیار

خدمات تعمیر در محل جزو تخصصی ‌ترین خدماتی است که امداد خودرو ها ارائه می‌دهند. برای انجام تعمیر در محل نیاز است که متخصص به محل شما اعزام‌ شده و علت خرابی خودرو را پیدا کنند، و برای رفع مشکل اقدام نماید. زمانی‌ که به دلایلی خودرو از حرکت می‌ ایستد و امکان جابجایی ندارد وجود یک تعمیرکار در کنارتان بسیار ضروری است. اگر خودرو دچار نقص فنی شد و یا یکی از موارد زیر برایتان اتفاق افتاد زمان آنست که از یک تعمیرکار در محل کمک بخواهید.

خروج دود آبی یا سفید از خودرو و روغن‌ سوزی، انحراف ماشین به سمت چپ یا راست، خروج خودرو از مسیر مستقیم، ریپ زدن ماشین، خروج دود از کاپوت، خاموش شدن آمپر، اختلال در سیستم برق، شل شدن چرخ ‌های خودرو و حرکت نادرست آن، پاره شدن تسمه تایم، پنچر شدن و کم باد شدن چرخ ، تمام شدن لنت و هر نوع نقص دیگری که خودتان  قادر به برطرف کردن آن نباشید. در این زمان است که تعمیرکار امداد خودرو می‌تواند رفع مشکل کند و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد قطعه موردنظر را خارج کرده و با قطعه نو و اصل جایگزین می‌کند.

خدمات تعمیرکار در محل شامل: رفع نواقص خودرو، تعویض قطعه مخدوش و از کار افتاده، تعویض روغن،  تعمیر موتور، سرویس خودرو، سوخت‌رسانی و … می باشد.

چنانچه که تعمیرکار تشخیص دهد نمی‌توان خودرو را در محل تعمیر کرد و نیاز به تجهیزات بیشتر دارد ایراد جدی وارد شده باشد از خودرو بر ها برای جا به ‌جایی و انتقال آن به تعمیر گاه های معتبر استفاده می‌کنند.

 • امداد باتری سیار

باتری خودرو یکی از اصلی ‌ترین اجزای خودرو است که وظیفه تأمین انرژی برای روشن‌ شدن خودرو را به ‌عهده دارد. در صورت وجود مشکل برای این قطعه الکتریکی خودرویتان استارت نخواهد زد و نامنظم و منقطع و به‌ سختی استارت می‌خورد. در این زمان برای آنکه بتوانید باز ماشین را روشن کنید می‌توانید از خدمات امداد باتری استفاده کنید تکنسین امداد باتری به محل خودروی شما خواهد آمد بررسی و تشخیص خود یکی از خود یکی از خدمات باتری به باتری و یا تعویض باتری با برندهای معتبر مشکل باتری شما را برطرف می‌نماید. باتری خودرو یکی از قطعاتی است که طول عمر و مدت کارکرد مشخصی دارد اگر عمر آن  تمام‌ شده باشد تکنسین تعویض باتری را برایتان انجام خواهد داد.

 • پمپ ‌بنزین سیار

اتمام سوخت و روشن  شدن چراغ بنزین یکی از مشکلات رایج در استفاده از خودرو است. بسیار برای همه ما پیش ‌آمده که در گذشته در راه مانده باشیم و با بطری به‌ دنبال بنزین بگردیم و یا کنار جاده چشم‌ انتظار بمانیم تا از خودرویی چند لیتر بنزین بگیریم تا خود را به پمپ‌ بنزین برسانیم. در گذشته این کار را می‌کردیم اما با ایجاد لاین پمپ‌ بنزین سیار که به خدمات امداد خودروها اضافه ‌شده این معضل برطرف شده است. تنها کافی است که با امداد خودرو تماس بگیرید و بخواهید که بنزین برایتان بیاورند از جمله مزایای پمپ‌بنزین سیار ایمن بودن این کار است و زحمات و خطرات جابجایی بنزین را نخواهد داشت.

 • پنچرگیری خودرو

پنچری و کم باد شدن تایر نیز از جمله مشکلات رایج استفاده از خودرو بسیاری از عوامل مانند فرورفتن اجسام تیز، خرده‌ شیشه، سنگ‌ ریزه ‌های تیز موجود در جاده‌ ها و … سبب آسیب و پنچر شدن لاستیک‌ ها می‌شود و سبب انحراف خودرو و بروز خطر در حین رانندگی خواهد شد. چنانچه که دچار این مشکل شدید با خدمات پنچرگیری امداد خودرو تماس بگیرید تا در محل شما حضور پیدا کنند و لاستیک معیوب را با زاپاس تعویض نمایند و خدمات پنچرگیری را ارائه دهند.

از امداد خودرو ها چه انتظاری میتوانیم داشته باشیم؟

این سوالی است که ویژگی های یک امداد خودروی معتبر را بازگو میکند.

 • امداد خودرو باید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز آماده ی خدمت رسانی باشد.
 • پشتیبانی و خدمات به روز را ارائه دهد.
 • ماشین آلات و ابزار پیشرفته در اختیار داشته باشد.
 • تکنسین و کادر مجرب و متخصص با قدرت تشخیص بالا بکار گیرد.
 • قطعات اصلی و باکیفیت ارايه دهد.
 • تمامی خودرو های ایرانی و خارجی را تحت پوشش خود داشته باشد.
 • در تمام مناطق شهر خود و جاده های منتهی به شهر را پوشش دهد
 • در کمترین زمان، سریع ترین خدمات امدادی را ارائه نماید.

موارد ذکر شده در فوق درواقع لیست خدمات امداد خودرو مشهد می باشد که در این شهر توسط امداد خودرو آزمون به عنوان معتبرترین شرکت امدادی به شهروندان عزیز در تمام مناطق این شهر  به‌ صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌ روزی ارائه می شود.

امداد خودرو آزمون بیش ‌از یک دهه است که تلاش نموده است خدمات امداد جاده ای را با کادری مجرب و متخصص با تجهیزات کامل و ماشین الات بروز ارائه دهد تا خاطره ای خوش از سرویس خدمات امداد جاده ای در شهر مشهد در یاد همشهریان و مسافرین گرامی این شهر بر جای بگذارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *